Dezodorujące i dezynfekujące fotokatyliczne urządzenia UV-C

Dezodorujące i dezynfekujące fotokatyliczne urządzenia UV-CNasze urządzenie za pomocą zastosowanej technologii UV i nanotechnologii TiO 2 oferuje Państwu nowoczesne rozwiązanie do oczyszczania powietrza!!
Obszary zastosowań: pomieszczenia ogólnodostępne, biura, poczekalnie w przychodniach, gabinety lekarzy, sklepy, w tym sklepy spożywcze i warzywniaki, restauracje, hotele, laboratoria, pokoje dla palących oraz toalety. Urządzenia można stosować wszędzie tam, gdzie występują nieprzyjemne zapachy i szkodliwe związki organiczne. Usunięte zostaną również zarodniki pleśni, grzyby, wirusy i bakterie.

Zasada działania


Urządzenie wykorzystuje synergiczne oddziaływanie promieniowania UVC i fotokatalizatora z dwutlenkiem tytanu. W urządzeniu znajdują się wentylatory, które wymuszają cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, które chcemy oczyścić z zapachów i zdezynfekować.
Powietrze jest najpierw poddawane dezynfekującemu promieniowaniu ultrafioletowemu, a następnie przepływa poprzez urządzenie, dotykając aktywowanego światłem UV fotokatalizatora. Proces oczyszczania powietrza zachodzący na powierzchni pokrytej TiO 2 (ditlenkiem tytanu) przedstawiają schematy.


Zalety stosowania


- Efekt synergii działania fotoutleniania i fotokatalizy
- Przykre zapachy są zamieniane w wodę i dwutlenek węgla
- Zabija wirusy i bakterie
- Podnosi komfort psychiczny pracowników
- Usuwa nieprzyjemne zapachy
- Sterylizuje powietrze

Inne Zalety, ważne informacje


- Oczyszczanie bez wymiennych filtrów
- Praca bez użycia środków chemicznych
- Pozbawione ozonu – bezpieczne dla ludzi
- Niskie koszty energii, programowalne cykle pracy
- Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej, bez ryzyka korozji
- Minimalny wysiłek konserwacyjny
- Łatwe do instalacji i uruchomienia (plug & play)
- Zabezpieczenie: wyłącznik kontaktronowy
- Średnia znamionowa żywotność lamp UVC = 9000 godzin
- 2 lata gwarancji
- Można włączyć poprzez urządzenie mobilne (opcja)

Montaż


Urządzenie można zainstalować na ścianie lub suficie za pomocą dostarczonej konsoli, zgodnie z opisem zamie- szczonym w instrukcji obsługi.

Łatwe w obsłudze


Urządzenie podłączane jest do standardowego źródła zasilania 230 V z uziemieniem. Aby uruchomić urządzenie, wystarczy użyć czerwonego włącznika głównego. Włączą się lampy systemu UV i wentylatory powietrza. Światło ultrafioletowe aktywuje automatycznie fotokatalizator i rozpocznie się proces oczyszczania zanieczyszczonego powietrza. Aby oczyścić powietrze o określonych porach dnia lub tylko wtedy, gdy jest to potrzebne, należy użyć kontrolera czasu pracy i cyklu, który znajduje się obok wyłącznika głównego.


Wymiary i funkcje


Dezodorujące i dezynfekujące fotokatyliczne urządzenia UV-CW celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z nami lub naszymi przedstawicielami, korzystając z danych kontaktowych podanych poniżej.

Katalog PDF

Sprawdź szczegóły fotokatalizatorów

NOVA Gastronomy Solutions Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa


602 176 800 - Północ Polski

602 176 700 - Południe Polski

22 390 59 31 - Telefon Stacjonarny

Email: novacvs@nova-gs.pl

Zaprojektowanie oraz Wdrożenie - Mirit.pl